Taking too long? Close loading screen.

Kurumsal

Göç Kardeşler İnşaat, güçlü yapılarından biri olarak, yılların tecrübesi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurum kimliği ile yapı sektörünün yenilikçi kuruluşlarındandır. Şirket kısa zamanda mühim işlerin altına imzasını atarak sektörün parlayan yıldızları arasında yerini almayı başarmıştır. 2011 yılında edindiği iş tecrübesine dayanarak işçi kadrosunu genişletmiş, ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerini de tamamlamıştır. Göç Kardeşler İnşaat, misyon olarak emniyet, ekonomi ve estetik duygularını göz önüne alarak yapmış olduğu imalatlarda iş ve işçi güvenliğini esas almış, vermiş olduğu taahhütleri hiçbir gecikmeye mahal bırakmaksızın zamanında teslim etmiştir.
Firmamız mevcut kadrosu ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışı malzemeli veya malzemesiz yapılacak olan bütün işleri kaldırabilecek potansiyele sahip bulunmaktadır. Göç Kardeşler İnşaat’ın, imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri meydana getirme konusunda da başarıya ulaşmıştır. Şirketimiz uzmanlık ve tecrübesini, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle başarısını daha da ilerilere taşımaktadır. 1985 yılında gerçekleştirilen yeni yapılanmadan bu yana Göç Kardeşler İnşaat hizmetlerini geniş bir yelpaze çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Göç Kardeşler İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her sahasında yer almaktadır.

Firmamız mevcut kadrosu ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışı malzemeli veya malzemesiz yapılacak olan bütün işleri kaldırabilecek potansiyele sahiptir.

Vizyon / Misyon

Geçmişten bugüne getirdiğimiz köklü tecrübeyi ve güçlü birikimi geleceğe daima en üstün hizmet kalitesiyle sunmaktır.

Kalite Standardımız

Tüm projelerimizde en yüksek kalite standartlarına ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı, sürekli yükselmeyi hedefleyerek, çalıştığımız ve yaşadığımız mekânda ahlaki değerleri esas almaktır.

Kurumsal

Firmamız mevcut kadrosu ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışı malzemeli veya malzemesiz yapılacak olan bütün işleri kaldırabilecek potansiyele sahip bulunmaktadır.